ویلا شمال کد ۶۸۹

ویلا شمال کد ۶۸۹

محمودآباد

سنددار

1,200-میلیون تومان

  • ویلا شمال کد ۶۸۹
  • ویلا شمال کد ۶۸۹
  • ویلا شمال کد ۶۸۹
  • ویلا شمال کد ۶۸۹
  • ویلا شمال کد ۶۸۹
  • ویلا شمال کد ۶۸۹

کد ملک :

 689

اشتراک گذاری

اضافه کردن به علاقه مندی ها

علاقمندی

اتاق خواب

3

سرویس بهداشتی

2

مساحت

500 متر

توضیحات

ویلا در محمودآباد

ویلا شمال

ویلا شمال کد ۶۸۹ : محمودآباد یکی از شهر های برند توریستی تفریحی در شمال کشور می باشد این شهر سالانه میزبان میلیون ها گردشگر در سراسر کل ایران و خارج از ایران قرار گرفته که این شهر ساحلی شهرکی را به یکی از بهترین قطب های جذب توریست و غول اقتصاد در زمینه کارآفرینی تبدیل کرده است .
این ویلا محمودآباد با متراژ بنای ۵۰۰ متری دارای باغی بسیار زیبا با ویوی استثنایی و زمینی به مساحت ملک ۳۰۰ متر مربع که دارای چهار اتاق خواب و سه اتاق خواب مستر می باشد قرار گرفته است .

 این ویلا در شمال شهرک ساحلی جنگلی در شهر محمودآباد دارای سند عرصه و اعیان ، محیطی با نگهبانی ۲۴ ساعته ، امنیت بالا ، فاصله بسیار کم از جاده اصلی و همچنین نزدیک به ساحل قرار گرفته است .

که از ویژگی های ثابت و عالی این ملک ویلا شمال می توان انشعابات نصب را ذکر نمود ویلا در محمودآباد شهرک ساحلی نوشهر که با متراژ و بنای ذکر شده و تعداد خواب معین برای فروش در سایت ویلا در شمال قرار گرفته است دارای شرایط پرداخت اقساطی بلند مدت و مطمئن خرید ویلا باغ نوشهر را آسان نموده است ، می باشد .

شما می‌توانید در سایت ویلا شمال با بهترین کادر و پرسنلی مجرب در امر مشاوره برای خرید و یا فروش در شمال کشور و در استان مازندران اقدام نمائید مشاورین املاک ویلا شمال یکی از بهترین گزینه ها و معتبرترین منبع برای خرید آسان ملک در شمال است.

املاک مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما